Skóry obuwnicze sprzedaż hurtowa

PP Euroskór to polska firma działająca na rynku od 30 lat. Specjalizujemy się w handlu hurtowym skórami naturalnymi do produkcji obuwia. Współpracujemy z dostawcami z Polski, Europy zachodniej, Azji i Afryki Przez trzy dekady naszej działalności zebraliśmy ogromne doświadczenie w handlu skórami. Wybieramy najlepszych dostawców, dogodne warunki sprzedaży i produkty odpowiedniej jakości. Długoletnie relacje i znajomość potrzeb naszych odbiorców zapewniają stały dostęp do doskonałych skór naturalnych z całego świata.

Nasza oferta obejmuje skóry i dwoiny bydlęce, kozie, owcze na wierzchy obuwia, oraz podszewki obuwnicze świńskie, kozie i bydlęce. Są to typowe dla branży obuwniczej artykuły jak nappa czy anilina, a także najmodniejsze produkty wytworzone przez naszych partnerów. Na bieżąco śledzimy nowości w branży skórzanej i dołączamy je do naszej oferty. Chcesz mieć pewność, że wykorzystujesz produkty zgodne z najnowszymi trendami? Zapytaj o naszą ofertę: skóry obuwnicze sprzedaż hurtowa Euroskór.

W 2017 roku PP Euroskór połączył się z firmą ICAR Sp. z o.o. która zajmuje się dystrybucją chemii garbarskiej włoskich producentów ICAP Leatcher i Alanchim Srl. Poprzez ciągłe kontakty z włoskimi technikami , mamy dostęp do najnowszych technologii i wykończeń skór obuwniczych, które możemy na bieżąco prezentować naszym odbiorcom.

Skóry obuwnicze sprzedaż hurtowa

Działamy na terenie całej Polski, towar dostarczamy własnym transportem , obsługujemy wszystkie  centra obuwnicze w Polsce

Skóry obuwnicze sprzedaż hurtowa >> Skontaktuj się z nami

skory obuwnicze sprzedaz hurtowa